XXIV NIEDZIELA  ZWYKŁA

Niedziela 19 września 2021 roku

1. Msza  Święta o godz. 9:00 - + ś.p. Robert Szymborski

2. Msza  Święta o godz. 11:30 – za parafian

Msze święte w ciągu najbliższego:

Piątek  24 września godzina 7:30 I 17:00

Sobota 25 września godzina 7:30 I 14:30 z sakramentem małżeństwa

Niedziela 26 września 2021 roku

1. Msza  święta o godzinie 9:00- +.ś.p. Alfons, Grzegorz Chyrzyńscy
  2. Msza  święta o godzinie 11:30 – za parafian

OGŁOSZENIA

• Ze względu na zaistniałą sytuację – fumigacja kościoła (gazowanie), najmocniej przepraszam za wszelkie niedogodności uczestniczenia we mszy świętej przed kościołem.
  • W najbliższym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

Wtorek        Św. Mateusza Apostoła I Ewangelisty

Czwartek    Św. Ojca Pio z Pitreleiny

• W związku z wysoką sumą pienieżną jaka jest do zapłacenia za gazowanie kościoła, t.j. 15000 złotych (słownie piętnaście tysięcy złotych) w następną niedzielę proszę o przeprowadzenie zbiórki na ten cel. Panowie z Rady Parafialnej dokonają podliczenia.
  • Proszę o podjęcie generalnego sprzątania kościoła w najbliższym tygodniu t.j., czwartek godzina 15:30. Naznaczone rodziny z Wicka

(w większej grupie) podjęły się tej pracy (sumiennie) t.j., p. Stasiak Urszula, p.Wicka Ewa, p. Gac Joanna, p. Sitkowska Justyna, p. Kijewska , p. Hinc Jolanta.

Proszę o przyniesienie środków dezynfekcyjnych. Nie wycieramy pozłoceń mokrymi szmatami przy ołtarzu i ambonie. Proszę, by przyszli panowie

i panie, którzy 12 września zabezpieczali kościół.

• W najbliższą niedzielę po mszy św. o godz. 12:30 zapraszam na  mały

i smaczny poczęstunek przygotowany przez parafian.

• W następną niedzielę 26 września po mszy świętej o godzinie 12:30 odbędzie się spotkanie z młodzieżą obecnie klas VIII przed sakramentem bierzmowania.
  • 22-23 października 2021 roku zaplanowane są rekolekcje korygmatyczne (GPS) w naszej parafii dla młodzieży z dekanatu łebskiego. Rekolekcje jak poprzednio 3 lata temu będą odbywały się w szkole i kościele. Program rekolekcji przedstawię dyrekcji szkoły.

Życzę dla Was wszystkich i dla siebie abyśmy mogli modlić się spokojnie

w kościele.

Ks. Proboszcz